На зарядних станціях YASNO E-Mobility запрацювала функція Auto Charge

Заряджати електроавтомобіль на зарядних станціях YASNO E-Mobility стало ще зручніше. Запрацювала функція Auto Charge. Як нею скористатись та які плюси від її користування зможе на собі відчути кожен власник електроавтомобіля, розповідаємо.

Функція Auto Charge відтепер доступна на зарядних станціях мережі YASNO E-mobility з портами CCS2. Всі такі станції мають спеціальну позначку на карті мережі у застосунку YASNO E-mobility, тож їх досить легко можна знайти. Функція дозволяє заряджати електроавтомобіль без використання телефону чи RFID картки. Достатньо один раз налаштувати її через застосунок і зарядка буде стартувати автоматично, кожного разу при під'єднанні авто до станції. Для цього:

•      підключіть електроавтомобіль до станції

•      відкрийте застосунок YASNO E-mobility та підтвердіть використання ID для наступних заряджань

•      в спливаючому вікні заповніть необхідні поля і розпочніть заряджання, як ви це робите зазвичай та збережіть налаштування.

Наступного разу електроавтомобіль уже почне заряджання автоматично.

Детальніше про налаштування Auto Charge розповіли у відео. 

«Ми додали функцію Auto Charge, щоб на зарядних станціях мережі YASNO E-mobility було заряджатись ще швидше і ще зручніше. Ми продовжуємо збільшувати кількість зарядних станцій у столиці та інших містах країни, щоб власники електроавтомобілів не були обмежені у виборі місць для заряджання», - сказав Сергій Коваленко, генеральний директор YASNO.


Вас може зацікавити: