Про компанію

Хто ми?

YASNO — це бренд, під яким працюють компанії, що постачають електроенергію, газ, впроваджують енергоефективні рішення для підприємств, а також — для власників електрокарів.

Далі міг би бути довжелезний текст про те, які ми класні і як у нас пречудово працювати. Але його тут нема. Річ не в тім, що це не так — у нас дійсно класно працювати, але про це маємо говорити не ми, а всі ті люди, які працюють в YASNO.

Власне, вибираючи YASNO роботодавцем, вони це і "говорять".

Принципи

Вся наша робота — це руйнування стереотипів про те, що енергетична компанія — це щось нудне і застаріле. Ми молоді, яскраві, ми віримо в те, що хороший сервіс робить життя клієнтів комфортнішим, навіть в таких буденних справах, як оплата комуналки. Тому ми створюємо цифрові послуги, які допомагають вам оплачувати рахунки, змінювати постачальника та передавати показники за допомогою лиш телефона.

Робота в числах

Бренд YASNO з’явився у 2019 році, хоча частина бізнесу, об’єднаного під брендом YASNO, а саме YASNO E-Mobility та YASNO Energy Efficiency, працюють з 2018 та 2014 років відповідно. Компанії наразі обслуговують понад 3,5 млн побутових споживачів у Києві, на Донеччині та в Дніпровській області. А ще сервіс YASNO обрали 85 тис. бізнес-клієнтів по всій території країни.

Сервіси

Наш контакт-центр допомагає клієнтам у телефонному та онлайн-режимі. Додатково під брендом YASNO відкрито 36 енергоофісів по всій країні, щоб наші клієнти за потреби отримували сервіс офлайн. Бо це теж важливо.

Додаткові сервіси та послуги YASNO для клієнтів

Для бізнес-клієнтів

Для бізнесу ми постачаємо електроенергію і газ по всій Україні. Незалежно від величини бізнесу – в нас є спеціальні пропозиції як для малого бізнесу, так і для потужних виробництв.

YASNO Energy Efficiency

До речі про великі виробництва, для них в нас є ще одна послуга – впровадження енергоефективних рішень. YASNO Energy Efficiency працює "під ключ" та дозволяє гарантовано заощаджувати кошти на енергоресурсах завдяки модернізації устаткування цих підприємств.


Ми шукаємо таланти. Переходьте на сторону світла — перегляньте наші актуальні вакансії. Може ми шукаємо саме вас?
Відкриті вакансії

Рейтинги та нагороди